Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Lampa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

135 000 zł1 080 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w części wsi Chmielno - Lampa, gm. Chmielno, powiat kartuski. Aktualnie w ofercie na sprzedaż są działki (kolejno od lewej na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

687 360 zł2 148 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kielno gmina Szemud na sprzedaż działki produkcyjno - usługowe przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łebno

Łebno(Lampa + 18 km)

2 190 000 zł81 414 m² 26,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadam do sprzedaży działkę nr 453 o powierzchni 81.414m2 z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego,Indywidualny projekt budowlany. Dojazd: drogą gminną,odległość od Gdyni ok. 25 km,do.

Szczegóły ogłoszenia

374 440 zł1 012 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1012m2, położona w m. Tuchom, gm. Żukowo, w powiecie kartuskim. Atuty: - wszystkie media przy działkach, - doskonała lokalizacja, - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł218,52 m² 7 321,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kluczowe Atuty Dom oddany do użytku - wydane pozwolenie na użytkowanie. Przemyślany projekt "dom w aurorach 11.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł40 865 m² 80,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Buszkowy Górne. Buszkowy Górne to wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Kolbudy. Ze wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

170 170 zł1 010 m² 168,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki z pięknym widokiem - Grabowiec, gm. Szemud (rezerwacja działka 81/30) Z warunkami zabudowy, media w drodze. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł895 m² 262,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/93 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 900 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł1 000 m² 274 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa